Wskazówki i porady

Zarabianie pieniędzy na Giełdzie Tekstów jest jak najbardziej realne i możliwe do wykonania w krótkim czasie. Warto jednak pamiętać o tym, że nie każdy artykuł zainteresuje kupujących. Dobrym rozwiązaniem jest więc trzymanie się pewnych zasad dotyczących pisania artykułów. Podobnie jest zresztą w przypadku wykonywania zleceń czy działania w programie partnerskim. I choć samodzielnie wszystkiego można się nauczyć w ciągu kilku dni intensywnej pracy w serwisie, to przygotowany został spis istotnych punktów, poprawiających zarobki. Oto one:

Pisanie artykułów i teksty SEO na zamówienie

  1. Pisz systematycznie - jedynie tworzenie artykułów każdego dnia (każdego weekendu) pozwoli Ci na kumulowanie ilości dodawanych artykułów i zarabianie dużych pieniędzy. Jeśli dodamy jeden tekst tygodniowo wyceniony na 10 złotych, to raczej zarobimy niewiele. Jednak jeśli taki tekst dodamy każdego dnia, zarobki będą większe.
  2. Pisz teksty ciekawe - choć (zwłaszcza teksty tańsze) w dużej mierze służą one jedynie pozycjonowaniu, to teksty ciekawsze zdecydowanie zachęcą kupującego do sięgnięcia po kolejne nasze artykuły, dzięki czemu stworzymy sobie markę.
  3. Znajdź swoją niszę - z reguły klienci kupują artykuły oparte o poszczególne słowa kluczowe. Warto więc znaleźć "naszą" tematykę - taką, na której się znamy i o której szybko możemy napisać wiele ciekawych artykułów. To zdecydowanie zwiększy wybór kupujących, a zarobki z Giełdy Tekstów będą jeszcze wyższe.
  4. Pisz o tym, co Cię interesuje - każdy z autorów ma swoje hobby, o którym pisać będzie mu się zdecydowanie łatwiej. Jeśli mamy duszę artysty, to lepszym rozwiązaniem będzie pisanie o sztuce niż o tym, jakie są ceny w Czechach. Dla finansisty łatwiejszym tematem będzie giełda lub Forex niż wybór odpowiedniego stroju na wesele.
  5. Wykonuj ciekawe zlecenia - pozwoli to na poprawienie jakości własnych tekstów a jednocześnie może poszerzyć wiedzę związaną z danym pojęciem.
  6. Ucz się! - dotyczy to nie tyle konieczności podnoszenia swojego poziomu edukacji w szkole, ale nauki nowych tematów, o których można napisać artykuły. Jeśli więc nasza wiedza to głównie diety, a hobby to akwarystyka, to warto przeczytać na przykład książkę z poradami odnośnie ubioru, dzięki której możliwe będzie "wejście" do nowej dziedziny i pisanie tekstów pod kolejne słowa kluczowe.
  7. Wykonuj zlecenia tylko wtedy, gdy to się opłaca - na rynku jest mnóstwo zleceń, w których konieczne jest napisanie artykułów za kilkadziesiąt gorszy czy dłuższych tekstów za kilka złotych. Przed przystąpieniem do napisania takiego artykułu oblicz, jaki wyjdzie faktyczny zarobek na godzinę Twojej pracy i zastanów się, czy się to opłaca. Jeśli będzie to stawka na poziomie 5 złotych za godzinę, lepszym rozwiązaniem może się okazać stworzenie jednego tekstu z przeznaczeniem na giełdę.
  8. Zachęcaj znajomych - choć z jednej strony brzmi to jak samobójstwo rynkowe, bowiem wprowadzamy konkurencję, to możliwe jest też inne rozwiązanie - że to właśnie osoby polecone przez program partnerski Giełdy Tekstów zaczną kupować artykuły. Pamiętajmy, że często jeden kupujący potrafi kupić kilkadziesiąt tekstów pod rząd, jednego dnia!
  9. Obserwuj statystyki - o ile Textmarket oferuje jedynie informacje związane z giełdą, a cenę wskazuje samodzielnie, to Giełda Tekstów umożliwia zdecydowane lepsze badanie cen sprzedaży w oparciu nie tylko o cenę, ale również jakość i kategorię artykułów.
  10. Dywersyfikuj działalność - pamiętaj, że nawet najlepszy serwis nie gwarantuje Ci, że będzie istniał do końca świata i wypłacał pieniądze. Warto więc zadbać o to, by Giełda Tekstów była ważnym źródłem dochodów, ale nie jedynym. Jeśli zarobimy na niej 500-1000 złotych miesięcznie i podobne kwoty z kilku innych źródeł, będzie to bardzo dobre dla naszego portfela.
Pisanie artykułów i teksty SEO na zamówienie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz